Doradztwo

Konsultacja i diagnostyka maga Igora Achmetow, Mikołajowie
 
Konsultacja jest potrzebna absolutnie każdego klienta, kto choć raz chce zwrócić się do maga za pomocą. Wielu odwiedzających Igora Nikołajewa cenią go właśnie za użyteczne i wysokiej jakości doradztwo, które on prowadzi. 
 
Igor Leonidowicz nie tylko dyplomowany mag i uzdrowiciel - on dyplomowany парапсихолог - medium.  On wie jak rytuałów i magii, jak i psychikę człowieka, co pozwala mu orientować się w sytuacjach bardziej sprawnie i profesjonalnie.
 Zadzwoń +79676075177 i umów się na wizytę do głównego mag miasta.
 
 
Bardzo wielu wymagana jest diagnostyka związana z osobistymi relacjami. Większość klientów Igora Achmetow, zwracają się do niego z tym właśnie zagadnieniem.
Wielu niepokoi ich życie osobiste, lub całkowity jej brak. Relacje z bliskimi i rodziną. Trzeba przywrócić ulubionych, naprawić relacje, zobacz uwagę od ludzi, których nie zauważają.
Niektórzy chcą oddzielić od siebie natrętnego człowieka. I z każdym mag Igor Leonidowicz prowadzi indywidualne konsultacje, aby zrozumieć w pełni, w całym problemie. Dowiedzieć się, co do tego nie wiedzieli i wyciągnąć pewne wnioski.
 
 
Tak bardzo aktualny temat firmy, u Igora Nikołajewa ma wielu stałych klientów, którzy przychodzą do niego, aby uzyskać dokładnie jego porady. Wiele z nich biznesmeni, przedsiębiorcy, przedstawiciele władz i nawet ludzie, którzy mają stosunek do nauki. Wszystkie one zwracają się do maga Igora Nikołajewa z tego, że jest profesjonalistą w tej dziedzinie.
Jednym przegląda stopień prawdopodobieństwa zawarcia umowy, określa korzystne czy sprawa lub inwestycji. Innym patrzy konkurentów, osobom pomaga poznać dalszy przebieg rozwoju biznesu. Ludziom władzy prowadzi przeglądanie osobistych pytań.  
 
 
Wszystkich którzy ubiegali się o Igora Леонидовичу w tej dziedzinie, otrzymuje tytuł VIP i mogą uzyskać poradę w każdej chwili, bez kolejek i nie ograniczoną w czasie. Dla takich klientów mag dodatkowo monitoruje sytuację na astrologii, tworząc натальные mapy jak dla samych klientów, jak i dla ich działalności.  
 
Zapis na konsultację do maga Igor Леонидовичу Nikołajewa:
- Przez telefon 8(391) 2-31-51-77.
- Na adres e-mail: [email protected]
- Poprzez formularz wysyłania na stronie: [email protected] 
- Viber lub WhatsApp (89676075177)
- Skype: mag-nikolaev
 
 
 
Mag Igor L. Nikołajew już od ponad trzydziestu lat stała się najlepszym medium miasta, uznany zarówno wśród odwiedzających, jak i w MEDIACH. On jest najbardziej znanym magikiem lekarza nie tylko w Rosji, ale i w innych krajach. W przeciwieństwie do innych magów Igor Nikołajew zachowuje w pełni prywatność swoich klientów, i ukrywanie danych osobowych. Co stawia go usługi na stopień wyżej od innych.
 
Cena usługi konsultacji maga Igora Achmetow, Mikołajowie:
Odbiór osobisty maga – 100$
Konsultacja przez skype dla mieszkańców Rosji - 100$.
Konsultacja przez skype dla mieszkańców innych krajów - 150$. 
 
Długość odbioru maga 30min ( Przy sobie mieć zdjęcia)
Długość odbioru VIP klientów - bez ograniczeń.
 
 
Do Igora Леонидовичу ludzie idą przez fakt, że jest profesjonalistą, pomaga uporać się z problemami, otwiera oczy na te rzeczy, które były nie widoczne do tej pory. Wysyła ludzi i daje im pełny obraz tego, co się dzieje, odpowiada na wszelkie pytania. Ostrzega, ogląda, diagnozuje i po prostu daje dobre rady. To nie tylko парапсихолог — to człowiek tolerancyjny i odczuwający ludzi. I dlatego każdy chce, aby jego konsultacji.
 
Bardziej szczegółowo biografię maga Igora Nikołajewa czytaj 
w dziale: O МАГЕ
 
Umawianie się na wizytę : 
Telefon: 8 (391) 231-51-77 
Adres Skype: mag-nikolaev