Wróżenie Z Tarota

Wróżby Tarota w Warszawie. Wróżenie dziedziczny i silnego maga w Warszawie Igora Nikołajewa.
 
Wróżenie z kart Tarota w WarszawieSesje wróżby od Igora Nikołajewa można nazwać prawdziwie ekskluzywnych i unikalnych, są one całkowicie różnią się od wróżby innych magów - medium i zmieniają samo postrzeganie tej procedury.
Wróżby Igora Nikołajewa łączą nie tylko układ na mapach, jak wcześniej widział u wróżbitów. To wysoka jakość i profesjonalne podejście do każdego twojego pytania.  Łączy w sobie przegląd sytuacji w wielu колодам, które obejmują proste karty, karty TAROTA, TAROT Ленорман, a nawet rocznika rodzajowe karty maga, wykonane ręcznie.
 
Igor Leonidowicz ma wyjątkowy dar przewidywania, który załatwił mu od jego pradziadka-polskiego szlachcica, czarnego szamana. Właśnie to pozwala mu przeprowadzać sakrament wróżby bardziej produktywnie. Jasnowidzenie pozwala znaleźć i poznać ludzi opisać jego wygląd, charakter i status społeczny. Pomaga przewidywać przyszłość tych lub innych zdarzeń.
 
Wróżenie z kart Tarota w WarszawieJeśli twoje pytanie wymaga szczególnej uwagi, Igor Leonidowicz 
 prowadzi astrologiczna prognoza. Za pomocą którego można obliczyć, w jakim dniu i godzinie powinno być TO lub inne działanie. Umożliwia wykrycie zarówno mocne, ale i słabe strony ludzi, o których chcesz uzyskać informacje. Dowiedz się, co cię czeka, określić zgodność z partnerem, i dowiedzieć się, jak najbardziej korzystny dzień dla przeprowadzenia transakcji biznesowych.
 
Wróżenie z kart Tarota w Warszawie od maga Igora Nikołajewa pomoże ci poznać swoją przyszłość, dowiedzieć się w przeszłości. Dowiedzieć się, co czeka na ciebie z ukochaną. Wróżenie powie, czego należy się obawiać, a czego trzeba czekać. Karty opowiedzą o partnera, męża lub kochanka. Wszystkie te pytania, o których chcesz uzyskać odpowiedź, karty odpowiedzą na twoje pytania.
 
Nagrywanie na seans wróżenia do maga Igor Nikołajewa:
 
- Przez telefon 8(391) 2-31-51-77.
- Na adres e-mail: [email protected]
- Poprzez formularz wysyłania na stronie: [email protected] 
- Viber lub WhatsApp (89676075177)
- Skype: mag-nikolaev
 
 
wróżenie w warszawiePopularność wróżb Igora Nikołajewa pojawiła się w 1989 roku, to właśnie wtedy stał się najbardziej znanym magikiem na całej Syberii. Wraz z pojawieniem się internetu i możliwością uzyskania wysokiej jakości wróżby przez Skype, Viber, WhatsApp, od herbu Syberyjskiego szamana, usługi Igora Nikołajewa zaczęła cieszyć się zainteresowaniem nie tylko w Rosji, ale i w innych krajach. Wróżby Tarota w Warszawie.
Ci, którzy chcą odwiedzić prawdziwego maga-medium i uzyskać wysokiej jakości usługi, idą do Igora Леонидовичу bo wiedzą, że jest to mag, który swoją rangę i sławę, to fakt, że pomaga ludziom i zmienia ich przyszłość na lepsze.
 
Cena wróżby maga Igora, Mikołajowie
 
Odbiór osobisty konsultacja (Wróżby, TAROT, jasnowidzenie, doradztwo w sprawach) : 100$
Wróżenie przez Skype ' a dla Rosji: 100$.
Wróżenie przez Skype dla zagranicy: 150$.
(Wymagane są zdjęcia tych ludzi, o których chcesz dowiedzieć się informacji).
 Odbiór nie jest ograniczona w czasie!
 
Umawianie się na wizytę:
Przez telefon: 8 (391) 231-51-77  

+79676075177(Viber ; WhatsApp)

Na adres e-mail: [email protected]
Skype: mag-nikolaev
(Wymagane są zdjęcia tych ludzi, o których chcesz dowiedzieć się informacji).