Pieniężna magia

Usługi pieniężnej magii od Igora Achmetow, Mikołajowie
 
Każdy biznesmen wie, że pieniądze muszą pracować sami na siebie, ale nie każdy wie, jak można zarządzać energią pieniędzy. Mag Igor L. Nikołajew wie i umie zarządzać przepływami pieniężnymi, jak i finansowego szczęścia. 
 Nie wszyscy magowie są w stanie opanować tej sztuki. Do tego nie wystarczy mieć wewnętrzną siłę i umiejętności. Tylko dzięki długoletniej praktyce, doświadczeniu i wiedzy, mag może nauczyć się władać przepływów finansowych na rzecz klienta.
 
Właśnie to odróżnia maga Igora Achmetow, Mikołajowa od zwykłego szamana.  On nie tylko ma moc stopniem rodzaju, jest właścicielem tych wiedzę, które są niezbędne do uzyskania pożądanego rezultatu dla każdego klienta.
 
 
Igor Leonidowicz dyplomowany mag-medium, ukończył niekonwencjonalną akademii z najwyższym stopniem tytuł magistra. Ma pełny kurs Monachium parapsychologii, wyższe kursy эниологии w mieście Moskwa. Posiada wiele dyplomów, certyfikatów i wyróżnień, zarówno w zakresie ezoteryzmu, jak i w magii. Na dzień dzisiejszy jest on profesorem –эзотериком w czarnej magii, najwyższym mistrzem ковена "Wilka-Orła". Wszystko to pozwala mu przeprowadzać rytuały magii pieniężnej na atrakcyjne poziomie, indywidualnie dla każdego klienta, osiągając dokładnie tych wyników, które chce uzyskać klient.
 
 
Pracując na przestrzeni trzydziestu lat mag Igor Nikołajew pomógł wielu ludziom uzyskać pożądany wynik. Jest on w stanie pomóc różnym klientom z różnymi życiowymi sytuacjami, zarówno dla bezrobotnych, jak i do bardzo zamożnego człowieka.
 
Umawianie się na wizytę do maga Igor Леонидовичу Nikołajewa:
 
- Przez telefon 8(391) 2-31-51-77.
- Na adres e-mail: [email protected]
- Poprzez formularz wysyłania na stronie: [email protected] 
- Viber lub WhatsApp (89676075177)
- Skype: mag-nikolaev
 
Igor Leonidowicz może odzyskać kwoty pieniężnej, szczęście, sukces w biznesie lub handlu. Może pomóc dostać awans lub zorganizować z powodzeniem karierę. Dla tych, którzy już zajmuje się własnym biznesem może wyciągnąć korzystne transakcje, zainteresowanie inwestorów, uzyskać żądaną zamówienia, dostosować przepływów finansowych i poprawić samopoczucie klienta.
 
 
Wiedząc o magicznych zdolnościach Igora Nikołajewa do niego zwracają się klienci nie tylko z polski, ale i z krajów Europy. Wiele z nich nosi tytuł VIP i są stałymi klientami maga w ciągu ostatnich kilku lat.
Umiejętności Igora Achmetow, były nie raz udowodnione przedstawicielami MEDIÓW, zarówno w gazetach, jak i w wideo biegach. Dzięki temu maga Igora Nikołajewa można nazwać profesjonalistą w swojej dziedzinie.
Zwracając się o pomoc do maga Igora Nikołajewa każdy człowiek może być przekonany, że zwrócił się do prawdziwego specjalisty i może uzyskać rzetelną pomoc prawdziwego maga – medium. 
 
Umawianie się na wizytę : 
Telefon: 8 (391) 231-51-77 
Adres Skype: mag-nikolaev