Czarna magia

Usługi czarnej magii
Pośród usług oferowanych przez maga Igora Achmetow, Mikołajowa jest rozdział czarnej magii. Jest to specyficzny rodzaj usług dla szczególnego rodzaju klientów, którzy nie boją się konsekwencji postępowania na ciemną stronę.
Często do czarnej magii, ludzie zwracają się do celu ukarania sprawcy, zaprowadzić sprawiedliwość w trudnych sytuacjach życiowych. Dostać to, czego chcą za wszelką cenę osiągnąć sukces, rezultatu lub bliskiej osoby na przekór wszystkiemu. Tak samo szeroko czarna magia używana jest w sferze biznesu. Do Igora Nikołajewa często przychodzą ludzie z prośbą, aby usunąć konkurentów z rynku, oderwać od nich klientów, zepsuć korzystne transakcje lub całkowicie odebrać szczęście.
 
Czarną magię można podzielić na "pomoc" i krzywda, приносимый człowieka z wpływem ciemnych sił na niego.
 
 
Do "pomocy" w czarnej magii można zaliczyć wszelkiego rodzaju seksualne przyciąganie, егильеты, czarne wróżby, nakładka лявр, ogrodzenia powodzenia finansowego dobrobytu i sukcesu w biznesie.
 Na przykład, za pomocą егильета, człowiek seksualnie będzie przywiązany do tego, kto zamówił na niego ten rodzaj czarnej magii. Seksualne przyciąganie działa niezależnie od płci osoby, jej może korzystać ludzie, tak tradycyjnych, jak i z tradycyjnej orientacji.
Nakładka лявр na człowieka przyczynia się nią ustawienia mocy z przeciwnika do klienta. Nieważne, że to będzie bogactwo materialne, pozycję w społeczeństwie, zdrowie, itp., лявра wyssać z człowieka to, co jest wymagane, dopóki ona nie do buntu wszystko, albo jej nie usunie. W ten sam sposób działa i ogrodzenia powodzenia dla klienta.
 
 
Szkody w czarnej magii odnoszą się do każdego rodzaju zadawanych szkód.
Na przykład, nakładka oko, uszkodzeniem, lub przekleństwa, prowadzi do tego, że człowiek może iść krachem całe jego życie. Począwszy od materialnych i społecznych trudności w życiu, a kończąc na pogorszenie zdrowia, a nawet do śmierci. Podstawą do przeprowadzenia wszystkich obrzędów czarnej magii, służy magia VOODOO i rytualna magia.
 
Jest ona podzielona na lekkie uszkodzenia, średnie i trudne.
 
 
Płuca rodzaju można zaliczyć nakładka oko, wieńca celibatu, przewodnictwo kłótni, awantur, kłótni, straty finansowej i innych rodzajów domowych problemów.
Do średniej zalicza się uszkodzenia, które wpływają na zdrowie człowieka, to może być przewodnictwo choroby, zaburzenia psychiczne, wypadków i sytuacji awaryjnych.
Do złożonych form można zaliczyć wszelkiego rodzaju przekleństwa. W przeciwieństwie do uszkodzenia dotyczą one nie tylko samego człowieka, ale na jego bliskich ludzi. Czasami nawet może podsmażyć cały rodzaj ludzki. Klątwę zdjąć praktycznie niemożliwe, a nawet jeśli udało się go wyeliminować z człowieka, to może być przenoszona w drodze dziedziczenia.
 
Uwaga! Zamawiając usługi czarnej magii, wziąć w pełni odpowiedzialność za wyrządzone krzywdy człowiekowi. Mag który przeprowadza rytuał, jest tylko pośrednikiem w przeprowadzeniu obrzędu.
 
Umawianie się na wizytę do maga Igor Леонидовичу Nikołajewa:
 
- Przez telefon 8(391) 2-31-51-77.
- Na adres e-mail: [email protected]
- Poprzez formularz wysyłania na stronie: [email protected] 
- Viber lub WhatsApp (89676075177)
- Skype: mag-nikolaev