Biała magia

Biała magia od maga Igora Achmetow, Mikołajowie
 
 
Zwracając się o pomoc do Igora Леонидовичу Nikołajewa coraz częściej można usłyszeć takie pytania jak "czy Można przeprowadzić rytuał z pomocą białej magii?"czy "nie chcę zaszkodzić człowiekowi, może czy można przeprowadzić rytuał wyłącznie na białej magii?"Tego typu pytania pojawiają się coraz częściej wśród tych, którzy chcą skorzystać z usług maga.
Za swoją wieloletnią praktykę Igor Leonidowicz sprawdza się nie tylko jako silne medium, ale i jak prawdziwy uzdrowiciel. Igor Nikołajew ma oficjalny dyplom krajowego centrum naukowo-badawczego tradycyjnej medycyny ludowej nr 4339 od 26.12.2000 r. Najwyższy stopień studiów magisterskich alternatywnej akademii z Nadaniem tytułu - MAG. Jest mistrzem białej magii. Mistrzem Reiki. Mistrzem Bioenergii.
 
 
Wśród białej magii najbardziej popularną usługą pozostaje biały czar miłości. To oczarowanie, opiera się wyłącznie na modlitwie i spiskach, które mag Igor Leonidowicz prowadzi indywidualnie z klientem. Do białego приворотам częściej zwracają się ci, którzy chcą odzyskać ukochanego, ale nie chcą się negatywnych skutków po przeprowadzeniu rytuału.
W książce Igora Achmetow jest cały rozdział poświęcony technikom takich działań, które pomogły odzyskać ulubionych tak samo skutecznie jak korzystanie z czarnej magii. Duża część wiedzy w zakresie obrzędów mag Igor Nikołajew otrzymał jedynie słusznie rodzaju. To właśnie te tajemną wiedzę i sprawiają, że Igora Achmetow, prawdziwym mistrzem.
 
Tak samo do Igora Nikołajewa idą z prośbą o przeprowadzenie różnego rodzaju czyszczenia, począwszy od czyszczenia człowieka, osobistych relacji, pracy, a kończąc biznesem i karierą. Za pomocą rytuałów i białą magię, wszelkiego rodzaju odlewów na wosk i cyny, czyszczenia w wodzie i w blasku świec, rytuały Reiki, a także białe spiski, Igor Leonidowicz jest w stanie w pełni odzyskać energetyczne siły człowieka. To może nie tylko oczyścić aurę i poprawić aurę, ale także może zwrócić szczęścia zarówno w życiu jak i biznesie. Zwiększyć karmę człowieka i dostosować przepływy pieniężne.
 
Będąc mistrzem Reiki i bioenergii mag Igor Leonidowicz jest najlepszym ekspertem w tej dziedzinie. Do niego zwracają się ludzie zarówno z Rosji, jak i z krajów Europy. Nie raz udowadniał swoje umiejętności, udzielał wywiadów prasie i w radiu, występując w programach telewizyjnych.
Na dzień dzisiejszy można śmiało powiedzieć, że mag Igor L. Nikołajew jest w stanie pomóc ludziom w każdej trudnej sytuacji życiowej.
 
Umawianie się na wizytę do maga Igor Леонидовичу Nikołajewa:
 
- Przez telefon 8(391) 2-31-51-77.
- Na adres e-mail: [email protected]
- Poprzez formularz wysyłania na stronie: [email protected] 
- Viber lub WhatsApp (89676075177)
- Skype: mag-nikolaev