Świadczenie

Oto TOP 10 najbardziej popularnych magicznych usług Igora Achmetow, Mikołajowie, do których zwracają się ludzie, zarówno z Rosji, jak i krajów Unii europejskiej.
1. Rada od maga Nikołajewa
Na pierwszym miejscu pośród usług oferowanych przez maga Igora Nikołajewa można śmiało nazwać jego konsultacji. Oni cieszą się dużą popularnością wśród tych, którzy chcą dostać się na wizytę do profesjonalnego mag-medium i uzyskać wysokiej jakości diagnostykę swojej sytuacji.
Jego osobiste metody, jak i techniki zdalnie przez Skype mają dużą popularność nie tylko w Rosji, ale i cieszą się dużą popularnością za granicą. Możliwość porozmawiać z prawdziwym magikiem z Syberii zyskuje coraz większe znaczenie w dzisiejszych czasach. Mag Igor Nikołajew okazał się nie tylko jak prawdziwy mag zdolny spędzić magiczny rytuał i osiągnąć pożądany efekt, ale i w sposób jakościowy парапсихолог-medium stanie zapewnić fachową pomoc w każdej sprawie i sytuacji. 
 
2. Urok
Nie mniej popularny wśród magicznych usług Igora Nikołajewa czar miłości. Wiele osób zwraca się właśnie za приворотом do Igora Леонидовичу po tym, jak wiedzą o jego zdolności i umiejętności, by pomagać ludziom. Za swoją wieloletnią praktykę Igor Nikołajew łączył nie mało ludzi, przywrócił rodziny, zwrócił ulubionych. Pracuje od 1989 roku, otrzymał tytuł najpotężniejszego maga Syberii. Czym udowodnił, że potrafi robić wróżby i pomagać ludziom. To może nie tylko odzyskać związek, ale i rozpalić ogień nawet w tym kto cię nie kochał.
Dzięki temu, że mag Igor Nikołajew to ogólne czarodziejem, może on wykonywać skomplikowane obrzędy rytualnej magii, wie rocznika techniki i spiski które pomagają, nawet gdy wyjścia prawie nie ma. Oczarowanie od maga Nikołajewa stał się prawdziwym marką nie tylko w Rosji, ale i wśród krajów Unii europejskiej. Maga Nikołajewa znają, cenią i idą ci, którzy naprawdę chcą uzyskać rzetelną pomoc, bez oszukiwania. 
 
3. Wróżba
Wróżby integralną część usług maga Igora Nikołajewa. One wchodzą w pierwszej dziesiątce najbardziej popularnych usług maga. To nie tylko wróżby u babki wróżki, to wysokiej jakości kart z zastosowaniem kilku talii kart TAROTA, ленорман, cygańskiej talii i nawet rodzajowych pogańskich kart, wykonanych ręcznie przez samego maga. W przeszłości w sesji wróżby wchodzi podgląd sytuacji na ясновидению i odpowiedzi na wszelkie pytania. Wróżby od maga Nikołajewa cieszą się dużą popularnością właśnie z tego, że Igor Leonidowicz prawdziwy szaman –medium. On po prostu nie jest w stanie przeprowadzić sesję wróżby, będzie mógł zobaczyć swoją sytuację w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Właśnie to pozwala nazwać go prawdziwym profesjonalistą w swojej dziedzinie.  
 
4. Zdejmowanie uszkodzenia
W ciągu ostatniego roku usługa wypłaty uszkodzeniem, zaczęła się cieszyć coraz większą popularnością. Z tym problemem do maga Igora Nikołajewa nierdzewnej iść ludzie jak średnich i dość młodego wieku. Przy czym coraz więcej ludzi stały kontakt z takim problemem jak rodowa klątwa, straty lub uszkodzenia.
Dzięki swojej wiedzy i magiczne zdolności Igor Nikołajew pomaga nie tylko w usunięciu uszkodzenia, безденежья i oko. Może on usunąć koronę celibatu, zdjąć czar miłości lub остуду, wyeliminować rodowa klątwa i inne magiczny wpływ która negatywnie wpływa na życie człowieka.
Mag Kalisz jest czarodziejem słusznie rodzaju – dziedzicznym czarodziejem, to pozwala mu prowadzić tak duże i ciężkie rytuały które naprawdę pomagają ludziom. 
  
5. Pieniężna magia
Szczególnym zainteresowaniem cieszy się usługa pieniężnej magii. Igor Leonidowicz może odzyskać nie tylko pieniężną szczęście, sukces w biznesie lub handlu, ale może pomóc dostać awans lub zorganizować z powodzeniem karierę. Dla tych, którzy już zajmuje się własnym biznesem, może wyciągnąć korzystne transakcje, zainteresowanie inwestorów, uzyskać żądaną zamówienia, dostosować przepływów finansowych i całkowicie poprawić samopoczucie klienta.
Tak samo w pieniężnej magii istotne rytuały na przyciągnięcie klientów. Tworzenie odpowiednich sytuacji w biznesie i pracy, rekomendacje. Nie ma znaczenia wiek i złożoność problemu, zdolności Igora Achmetow, były nie raz udowodnione przedstawicielami MEDIÓW, zarówno w gazetach, jak i w wideo biegach. Dzięki temu maga Igora Nikołajewa można nazwać profesjonalistą w swojej dziedzinie, który będzie w stanie wyciągnąć swoją sytuację z każdego problemu. Więcej informacji o usłudze>>
 
6. Magia ochronna
Wiele osób wie, że Igor Leonidowicz jest dziedzicznym czarodziejem w piątym kolanie, i wiedzą, jak silne obrzędy prowadzi dla swoich klientów. Duża część klientów zwraca się do niego o magicznej ochrony przed zaklęciem na swoich ulubionych, by zabezpieczyć relacje od kochanki lub kochanków. Tak samo istotne ochrona przed złym okiem i zepsucia. Ludzie biznesu i kariery stawiają ochronę na swoją pracę i finanse. Ochrona przed negatywnym wpływem ze strony zawiści uchroni cię od twoich przeciwników.
Istnieje przekonanie, jeśli rytuał magii obronnej postawi rodzajowa czarownik, który ma obowiązywać co najmniej do trzeciego pokolenia, to jest magiczne działanie będzie usunąć praktycznie niemożliwe. Dlatego wiele osób chce uzyskać ochronę od Igora Achmetow, jak od silnego szamana słusznie rodzaju. 
7. Czarna magia
Pośród usług oferowanych przez maga Igora Achmetow, Mikołajowa jest rozdział czarnej magii. Jest to specyficzny rodzaj usług dla szczególnego rodzaju klientów, którzy nie boją się konsekwencji postępowania na ciemną stronę. W tym zakresie najczęściej obrzędy czarnej rytualnej magii, klapy, рассорки, rozwiązywanie rywali i psucie na człowieka. Tak samo Igor Nikołajew przeprowadza rytuały VOODOO, czarny czar miłości, seksualne przyciąganie, które pomagają kontrolować w pełni człowieka do klienta. Usługi obrzędowego magii tak samo znajdują się na liście czarnej magii. Wielu zwraca się do wyeliminowania konkurentów w biznesie, kary przestępcy itp. 
 
Uwaga! Zamawiając usługi czarnej magii, wziąć w pełni odpowiedzialność za wyrządzone krzywdy człowiekowi. Mag który przeprowadza rytuał, jest tylko pośrednikiem w przeprowadzeniu obrzędu.
 
8. Biała magia 
Będąc mistrzem Reiki i bioenergii, mag Igor L. Nikołajew jest najlepszym ekspertem w dziedzinie białej magii. Za swoją wieloletnią praktykę Igor Leonidowicz sprawdza się nie tylko jako silne medium, ale i jak prawdziwy uzdrowiciel. Igor Nikołajew ma oficjalny dyplom krajowego centrum naukowo-badawczego tradycyjnej medycyny ludowej nr 4339 od 26.12.2000 r. Wśród jego usług białej magii, najbardziej poszukiwanych pozostaje biały czar miłości, oczyszczenie człowieka z pomocą modlitw, wosku i starożytnych healthful spiskowych. Obrzędy czyszczenia metodą Reiki i usuwanie negatywnych? tak samo cieszą się dużą popularnością. I oczywiście spiski w białej magii dla dobra rodziny, kariery i szczęścia, są integralną częścią usług Igora Achmetow. 
 
 
Umawianie się na wizytę:
8 (391) 252-51-77 

+79676075177(Viber ; WhatsApp)

Skype: mag-nikolaev