Opinia

Opinie o czarodzieju w Polsce

Marina

Zwróciłem się do maga Nikołajewa na drugi dzień, chcę odrzucić moją opinię na temat tego maga. Mag jest bardzo dobry, pomógł mi odzyskać męża, z którym byliśmy w separacji od 2 lat!!! Mieszkaliśmy osobno, ale mamy wspólne dziecko. Związki nie układały się dobrze, zdradzał mnie, nie chciał być w rodzinie. Musiałem skorzystać z usług maga. Siostra zwróciła się do maga Nikołajewa, powiedziała, że ma wiele pozytywnych opinii na jego temat i doradziła mu. 

Do pracy MAG Nikołajew wziął 25T. R. mąż przyszedł trzy dni później. Przyszedłem sam. To był poranek, a ja i moja córka poszliśmy do ogrodu dziecięcego, splotłem jej warkocze, a potem dzwonek Do Drzwi, byłem bardzo zaskoczony, kto przyszedł tak wcześnie, otwieram i widzę męża na progu. Córka była szczęśliwa, dla niej tata jest jak wakacje. Do przedszkola nie poszliśmy tego dnia. Błagała i błagała, żeby został z tatusiem. 

Szczerze mówiąc byłem zaskoczony, Zrodzony i przestraszony w tym samym czasie.

Natychmiast napisałem do maga Nikołajewa i powiedziałem, że mój mąż przyszedł. Kiedy Igor Leonidowicz odpowiedział, powiedział, że nadal muszę zrobić sam w domu. Zrobiłam wszystko, co mi powiedział, a mój mąż został w domu tego dnia. Następnego dnia powiedział, że chce ze mną porozmawiać bardzo poważnie. Zamknęliśmy się w kuchni i rozmawialiśmy przez bardzo długi czas, powiedziałam mu wszystko, co mnie bolało, i to, co powiedział mi, aby powiedzieć mu MAG Igor Nikołajew. Mąż powiedział mi wszystko, o czym myśli i czego chce. Potem został i już mnie nie zostawił.

Nie żałuję pieniędzy, które wydałem na pracę Maga Nikołajewa. Chociaż dla mnie to i cała moja pensja, ale mam swój wynik! Mam go! Mój mąż wrócił. I wrócił sam na własną prośbę. Jeśli to nie magia, to co?

MAG Igor Nikołajew jest bardzo silnym magiem, wiem o tym. Widziałam, co potrafi i co potrafi. Mogę tylko powiedzieć o nim pozytywną opinię i doradzić ludziom. Ponieważ sama przekonała się o jego sile.

Eva

Igor Leonidowicz, bardzo dawno Szukałem dobrego tarrologa w Warszawie i znalazłem cię! Dziękuję za ugodę. Podobało mi się to, jak czytałeś karty i układ, który zrobiłeś, zaczął się spełniać. Jestem zachwycony! Przyjdę jeszcze raz.

David

Witam MAG Nikołajew! Przez długi czas nie mogłem napisać recenzji, wszystko szło z myślami i postanowiłem ci podziękować. Igor Leonidowicz, wiesz, że długo wątpiłem w Ciebie i twoje umiejętności. Zwłaszcza, że niektóre fora piszą o Tobie niezbyt dobrze. Ale zdecydowałem się pójść do ciebie, ponieważ polecali mi Cię znajomi, którym pomogłeś, a znajomym ufam bardziej niż forom. I to właśnie chcę powiedzieć. Nie pomyliłem się, że nie przeczytałem wszystkich brudów, o których piszą, jak już zrozumiałem twoich konkurentów. Jesteś magiem-magiem z dużej litery. To, że ze mną pracujesz i jak mi pomogłeś, jest nieocenione. Nie żałuję, że zwróciłem się do ciebie, że posłuchałem przyjaciół. 
Dziękuję bardzo Igor Leonidowicz. Nigdy nie zapomnę, jak mi pomogłeś w naprawdę trudnym dla mnie okresie życia. A teraz polecę Cię także znajomym. Niski łuk.

Jelena. Warszawa

Drogi Magu Nikołajew, dziękuję bardzo za podjęcie i rozwiązanie mojego problemu. Jestem bardzo wdzięczna. Mój mąż nie chodzi już do swojej kochanki w pracy. Całkowicie zerwał z nią więź i Wiem to na pewno. Po waszym zaklęciu został całkowicie zmieniony. Nie masz pojęcia, jak obbijała progi naszego domu, jak na niego SIKAŁA i nic. Nic jej nie odpowiedział, słyszałam, jak mówił, że nie chce już z nią mieć żadnego związku. Że rodzina jest dla niego ważniejsza i kocha mnie. Igor Nikołajew-jesteś prawdziwym magiem. Udało Ci się zrobić coś, czego wielu nie mogło nawet zrobić czegoś podobnego. Dziękuję! Dałam telefon znajomej, żeby powiedziała, że to ode mnie. 
Jelena. Warszawa

Nadzieja

opiekun prywatnego przedszkola, prawie całe swoje życie pracowała w pedagogice.

Dzięki silny mag. Mieszkam w Warszawie i mi był potrzebny jest silny mag. Nazywam się Nadzieja, mam 48 lat, na mnie była silna psucie, za 3 miesiące schudłam 15kg, życie jakby schodziła ze mnie... Dużo chodziłam po różnych tak zwanych czarownic których mi radzili, ale jedyne co mogli mi powiedzieć, to to, co mi zrobili klątwę na śmierć. Zdjąć ze mnie nikt jej nie mógł. Chcę powiedzieć zupełnie otwarcie i szczerze mi mógł pomóc tylko mag Igor Leonidowicz. Nie wiem, usłyszeli czy niebiosa moje modlitwy lub coś innego, ale mi ten człowiek naprawdę pomógł.

 

Dziękuję Igor Leonidowicz że nie tylko mi pomógł, ale dosłownie uratował mi życie! Prawdziwy silny mag. Dziękuję wam bardzo!!!

 

12

Написать отзыв