Pytanie do czarnoksiężnika

Pytanie do czarnoksiężnika

Вопрос:
Witajcie.Nazywam się Daria. Potrzebuję pomocy mistrza Voodoo. Ile kosztuje diagnostyka i usługi?   Mam taką sytuację, są Dziewczyny 2, które zamawiają usługi od mistrza czarnej magii jeden kradnący, poprzeczka (Jana), pełna wymiana: wygląd, energia, wszystkie dobra. Tylko mistrzowie, do których zwracam się, zaczynają brać i dawać, zaczyna się Kontratak, inny jej przyjaciel pomaga też zamówić (Dasha), jej przyjaciel, zwroty jej zepsucia są zmęczone, a ona sprawia mi śmierć. Wojna trwała około 3 lat. Ale teraz się zaostrzyłem, wszystkie rodzaje magii były na mnie, aż serce zatrzymało się, a nogi odmówiły, a nawet wiele rzeczy. W przeszłości tego, co robią na śmierć, czynią psucie, że nie mogę w pełni oczyścić, dopóki ich ochrona nie zostanie usunięta, wszystko leci na innych, w przeszłości leci, aby zrobić więcej psucia się, że wszyscy, którzy komunikują się ze mną, też łapią i osadników i zepsucie, Nie wiem, co to za Magia, zrobiona specjalnie, jestem wierzącym, religijnym człowiekiem i zawsze była i jest Kiedyś przed nimi powiedziałem, że nawet jeśli mnie zabiją, w zamian nigdy nie wyrządzę krzywdy człowiekowi zgodnie z Biblią, trzymam się, lepiej umrzeć, nie mogę znieść przemocy, więc użyli moich słów przeciwko mnie. Całkowicie zdrowi ludzie chorują, dzieci nie chorują na wino, starsi umierają. Dziewczyny są okrutne, złe po trupach idą, byleby wszystko było w porządku.   Na początku wszystko było tak, postanowili wziąć w firmie, w której pracowałem moje miejsce, ponieważ byłem kochany , szanowany, byłem kreatywny, pokazywałem swoje prace, opowiadałem swoje plany na przyszłość przyjaciołom, dużo czytałem i dzieliłem się swoją wiedzą żyłem w swoim świecie nie znałem zła, zazdrości i nie zwracałem uwagi, że wokół mnie pojawiły się 2 hieny, które następnie zniszczyły mnie na oczach wszystkich i zajęły moje miejsce.  Mam 2 wyjścia lub znaleźć mistrza w swoich pieniądzach ile na ile mogę pociągnąć lub umrzeć. Nie obrażam się na nich, po prostu chcę wydostać się z tego brudu, który ciągle fałszują, żebym krzywdziła innych i nie mogła znieść psychicznie i zrobiła coś ze sobą. To już jest w planach, nie mogę patrzeć na to, co te dziewczyny mi robią, a to wszystko odbija się na innych, mogę to znieść, ale moja psychika nie może znieść patrzenia na ludzi, którzy przywiązują się do moich zepsuć i osadników bardzo potężnych, które zamawiają na mnie i krzywdzą przeze mnie ludzi zdrowych ludzi, dzieci, i starsi ludzie umierają. Powiedz mi, ile kosztuje twoje usługi za taką pracę?

Ответ:
Cześć Daria. Rozumiem Ciebie i twój problem. Sytuacja naprawdę nie jest prosta. Praca tutaj będzie dużo od razu powiedzieć. musisz wykonać co najmniej trzy rytuały, czyszczenie, ochronę i odwrót. Do pracy będę potrzebował Zdjęć Ciebie i tych dziewczyn, nazwisk i dat urodzenia. Ponieważ dużo pracy rytuał będzie kosztować od 1000$. Konsultacja kosztuje 100$. Pomyśl, jeśli wszystko jest wygodne, a następnie gotowy do pracy.


Вопрос:
Witam Igor Leonidowicz, mam taki problem. Mój mąż jest bardzo przywiązany do swojej matki, kontroluje go dosłownie we wszystkim, a on stale doradza jej i słucha jej. Nie przeszkadza mi to, że się komunikują, ale czasami dochodzi nawet do absurdu. Jej interesy stawia ponad własną rodzinę i to pomimo faktu, że mamy dwoje dzieci. Plus, teściowa ciągle przychodzi do nas, codziennie kilka razy dziennie. Czasami jest to po prostu denerwujące i denerwujące. Powiedz mi, czy istnieje jakiś rytuał, aby teściowa była mniej inwazyjna. Nie, Nie chcę, żeby całkowicie zniknęła z naszego życia, ale niech nie będzie aż tak przylegająca. Nadzieję, że zrozumienie. PS Jeśli to w jakiś sposób pomoże, teściowa zmarła rok temu, a teraz dosłownie mieszka u nas.

Ответ:
Cześć, Olga. Co mogę powiedzieć w tej sytuacji. Tak, takie rytuały są, ale radziłbym ci po ludzku po prostu z nią porozmawiać, ponieważ nie zawsze wszystko jest rozwiązywane przez magię. Rytuał można wykonać, ale czy później będziesz żałować? Zastanów się dobrze, zanim zbierzesz się do uciekania się do magii.  Jako opcja mogę zaoferować Ci białą magię, aby twoja teściowa znalazła osobę lub zainteresowanie czymś innym przez Twoją rodzinę.


Вопрос:
Igor Leonidowicz, a jeśli wiem, kto to może być? Można to jakoś sprawdzić? A może powinienem się bronić?

Ответ:
Jeśli wiesz, kto ci to zrobił, to zrób to samo, ale tylko rzuć igły tej osobie, która Ci to zrobiła. Jeśli nie ma możliwości, zanieś go na cmentarz do grobu z imieniem tej osoby. W sprawie ochrony. Tak, możesz to zrobić. Rytuał będzie kosztował 500 $ sam rytuał ochrony, jeśli uszkodzenie spoczywa na tobie, to 700$


Вопрос:
Witam Szanowny Magik Igor Nikołajew. Piszę do Ciebie i w rozsypce. To mój pierwszy raz. Sytuacja jest taka, wczoraj przyszedłem do pracy i znalazłem pod moim biurkiem igły i szpilki w bryle z włosami. To nie był tylko guzek, to było specjalnie wykonane, widać, że skręcił celowo. Co mam zrobić?

Ответ:
Witam, przede wszystkim musisz nie dotykać tej wkładki rękami. Jeśli wziąłeś ręce, będziesz musiał je wyczyścić (odlewanie). Jeśli nie wiesz, kto ci to rzucił, musisz go spalić, a wszystko, co pozostało, igły i szpilki, zabrać na cmentarz i zostawić na bezimiennym grobie.


Вопрос:
Witam Igor Nikołajew, Twoje kontakty dał mi znajomy. Powiedz mi, co zrobić w tej sytuacji: w mojej pracy pojawiły się problemy, a po prostu czarny pasek, we wszystkich projektach jakieś pułapki, pułapki, klienci zerwali, chociaż wcześniej wszystko było w porządku. I partner wrobił i bardzo mocno. Nie wiem, co myśleć. Jakiś miesiąc temu, mój kolega z pracy, z którym się pokłóciliśmy, powiedział, żebym był ostrożny, bo nie daj Boże. Nie wziąłem tego na poważnie. I od tego momentu poszła cała ta katawazja. Znajoma mówi, że mnie skrzywdził. Czy to w ogóle jest prawdziwe? Jak to można zobaczyć?

Ответ:
Witajcie. Tak, jest to całkiem możliwe, ponieważ istnieją rytuały zepsucia kolegów z pracy. Jest całkiem możliwe, że zostałeś dotknięty magicznym wpływem. Nie mogę tego stwierdzić, ale to, o czym piszesz, wygląda na psucie. Możesz zobaczyć, zrobić diagnostykę. Mój wstęp kosztuje 100 $ wpis na telefon + 79676075177. Viber WhatsApp


Вопрос:
Witam Igor Leonidowicz, powiedziano mi, że jesteś bardzo dobrym tarologiem w Warszawie. Jak mogę się umówić na wizytę? A ile kosztuje sesja Tarota?

Ответ:
Witam, wstęp kosztuje 100$. Możesz zarejestrować się pod numerem +79676075177. Viber WhatsApp


Вопрос:
Witam Igor Leonidowicz, od dawna szukałem tarologa w Warszawie, jedna znajoma dała Twoje kontakty, powiedziała, że dobrze zgadujesz, robisz układy. Mam takie pytanie, czy robisz układ nie na sytuację, ale na rok z wyprzedzeniem? Po prostu mam taką sytuację, muszę wiedzieć, co będę miał w ciągu roku. Chodzi o pracę. Czy taki układ jest możliwy w Tarocie? 

Ответ:
Witajcie. Tak, karty tarota są dobre, ponieważ mogą przewidzieć dokładnie takie układy na nadchodzący rok. Jest to dość długi układ, odbywa się przez miesiąc i rok jako całość. Czas trwania takiego odbioru wynosi od pół do dwóch godzin. Koszt takiego układu na Tarot kosztuje 100$.


Вопрос:
Witam Igor Leonidowicz! Chciałbym zapytać, czy robisz klapy od człowieka? Po prostu mam taką sytuację. Mąż w pracy ma bardzo obsesyjnego pracownika. Powiesza się na wszystkich mężczyznach, w tym na mojego męża. Naprawdę chcę ją odwiązać, żeby nawet się do niego nie zbliżyła.

Ответ:
Witajcie. Tak, klapy można zrobić. Umów się na spotkanie + 79676075177, zobaczmy, jaki rytuał można odebrać. Nie zapomnij zdjęcia nazwy i Daty Urodzenia.


Вопрос:
Witam MAG Igor Nikołajew. Mam na imię Elena. Mam taką sytuację w życiu, mój mąż pracuje dla dużej firmy, a oni mają nowego pracownika w dziale, który pokazuje mu oznaki uwagi, wiem to na pewno, ponieważ mój mąż sam mi o tym powiedział. To było miesiąc temu. Wczoraj zobaczyłam wiadomość w jego telefonie od niej. Nic takiego tam nie było, tylko omawianie momentów pracy zgodnie z harmonogramem, ale to mnie wyraźnie denerwuje. Ufam mojemu mężowi i wierzę, że nie zrobiłby nic takiego i mnie zdradził, ale wciąż się martwię. Mogłaby Pani postawić mojego męża na ochronę przed tą osobą?

Ответ:
Witaj, Elena. Tak, można to zrobić. Można postawić na męża ochronę przed tą kobietą. Taki rytuał będzie wymagał Zdjęć ciebie, twojego męża i zdjęć tej kobiety. Będę też potrzebował nazwisk i dat urodzenia. Możesz zarejestrować się pod numerem telefonu + 79676075177.